Олімпійське лелеченя у "Сорочиному яру"

 6 лютого традиційний 5-й захід у «Сорочин Яр», що у селі Петрівка Диканського району Полтавської області, відбувся відкритий спортивно-масовий захід з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя». Присвячений ХХІІІ зимовим олімпійським іграм. На параді  урочисто під гімн було піднято Олімпійський прапор.

У змаганнях взяли участь діти з Зінківської СШ, Литвяківської ЗОШ, Козачелагерської, Вовчицької, Кременчуцької, Стасівської, Горішньо Плавненської Миргородської, Гадяцької та дві команди Херсонської області.

Учасники заходу вели боротьбу у слаломі-гіганті, переважна їх більшість сьогодні вперше стали на лижі. Перш ніж їхати на час учасники провели навчання з інструкторами, інші в цей час незадіяні діти каталися на тюбінгу. Також був конкурс малюнків та вікторина.

На заході були присутні: голова Полтавського обласного відділення НОК України - Удовіченко Олександр, керівник Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» -  Калаптуровська Людмила, власник гірськолижного комплексу «Сорочин яр» - Бідний Георгій, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Кучеренко Олена.

У загальнокомандному заліку перемогу одержала команда Вовчицької загальноосвітньої школи. Друге місце посіла Стасівська загальноосвітня школа, третє Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1.

Переможці отримали кубки, медалі, дипломи та сувеніри від Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.