"Do Like Olympians" з Іваном Івановим

Сьогодні відбувся проект "Do Like Olympians", в рамках якого іде промоція трьох олімпійських цінностей - дружби, поваги і досконалості. Цінності - це сукупність універсальних принципів, що застосовуються до освіти та нашого життя, а також до самого спорту.

Почесним гостем заходу був майстер спорту України міжнародного класу з триатлону, учасник ХХХІ Олімпійських ігор 2016 року Іван Іванов. А слухачами стали вихованці обласної ДЮСШ «Олімпійські надії» (відділення триатлону), обласної ДЮСШ ім. О.Д. Бутовського (відділення гірськолижного спорту), ДЮСШ №1 м. Полтави (відділення легкої атлетики) та студенти Педагогічного університету (відділення фізичного виховання).

Іван Іванов закликав учасників проекту до активного та здорового способу життя й олімпійського руху. Продемонстрував майстер-клас та показав розминку справжніх олімпійців. Після цього діти мали змогу поспілкуватися зі спортсменом та поставити різні запитання. Учасники, питання яких були найцікавіші, отримали від Івана цінні призи. Наприкінці заходу усі присутнні отримали сувенірні подарунки від Полтавського обласного відділення НОК України.