Ювілейний обласний легкоатлетичний турнір

Днями відбувся ювілейний обласний легкоатлетичний турнір на призи ЗМС СРСР, срібного призера Олімпійських ігор  Леоніда Володимировича Бартенєва. Захід відбувся  (27-28.10.17) у м.Полтава, л/а манеж стадіону «Ворскла» ім. О.Д.Бутовського (м-н Незалежності,16)

Полтавське обласне  відділення Національного олімпійського комітету України спільно з  Полтавською обласною федерацією легкої атлетики під патронатом Національного олімпійського комітету України  27-28 жовтня 2017 року десятий рік поспіль провели відкритий обласний легкоатлетичний турнір на призи заслуженого майстра спорту СРСР, дворазового срібного призера Олімпійських ігор у Мельбурні 1956 р. та Римі 1960 р., одинадцятиразового чемпіона СРСР з бігу на 100 та 200 метрів – Леоніда Бартєнєва. Цього року 10 жовтня Леоніду Володимировичу виповнилось 84 роки. Зараз видатний спортсмен мешкає у Москві, займається громадською діяльністю з розвитку ветеранського спорту, футболу серед молоді.

            На заході були присутні почесні гості: голова Полтавського обласного відділення НОК України Удовіченко Олександр Васильович, голова Полтавської  обласної федерації легкої атлетики Горбачов Олександр Васильовичкандидат педагогічних наук, доцент, зав. кафедри, майстер спорту України з легкої атлетики Момот Олена Олегівна. Також на змагання завітала сестра Леоніда Бартенєва, Вікторія Мартинова, яка передала привітання спортсменам від Олімпійського призера, побажала нових рекордів та успіхів на змаганнях.  

Діти змагалися у бігу на 60 м, 300 м, 800 м, 1500 м, 60 с/б, стрибки  в довжину, висоту, потрійний, естафета «шведська», біг на 200 метрів (одне коло манежу) для дітей 8-10 років. В змаганнях прийняли участь юнаки та дівчата 2000-2001 р.н., 2002 р.н. та молодші, більше, ніж 300 атлетів з Полтавської та Чернігівської областей. Переможці та призери були  нагороджені медалями, кубками дипломами та цінними подарунками від Полтавського обласного відділення НОК України.