#OlympicLab з Олександром Хижняком у Кошманівській ЗОШ Машевського р-ну

26 вересня 2017 року відбулась зустріч Хижняка Олександра – дворазового чемпіона Європи та чемпіона світу з боксу з учнями Кошманівської ЗОШ Машівського району у рамках проекту #OlympicLab. Також на захід завітав заслужений тренер України з боксу, батько чемпіона  - Хижняк Олександр Олександрович та заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту Тягло Вячеслав Володимирович.

Проект розпочався зі спілкування учнів з Чемпіоном, було багато різноманітних запитань, Олександр відзначив  п’ятьох учнів, які задали на його думку найцікавіші запитання та подарував їм сувеніри від НОК України.

         Після спілкування учні змагалися між собою у різноманітних естафетах,  а по завершенню переможці одержали подарунки від свого спортивного кумира.

Директор Полтавського обласного відділення НОК України Гетьман Інесса Рудольфівна вручила директору школи Моцаренку Володимиру Петровичу книгу «Олімпійська спадщина», спортивний інвентар  та передала  учням сувенірну атрибутику від НОК України.

На заході також була присутня голова сільської ради Бережна Лідія Василівна та яка подякувала Полтавському обласному відділенню НОК України та Олександру Хижняку за те, що завітали до їхнього навчального закладу та подарувала подарунок.