Полтава відзначила свято Олімпійського дня

23.06.17 вже традиційно в Полтаві відзначили свято, присвячене Олімпійському  дню бігу. Захід відбувся у самому центрі Полтави біля монумента слави у корпусному саду.

До проведення свята долучилася міська влада та компанія «NewRun», завдяки чому захід був проведений на найвищому рівні.

До програми святкування входила розважальна програма для усіх присутніх  від Полтавського обласного  відділення НОК України та компанії «NewRun».

Для дошкільнят були змагання на велосипеді та бігу на 100 м за вибором, для школярів від 7 до 10 років - 300 м бігу, діти 11-14 років долали дистанцію 500 м. Старші школярі, студентська молодь,  аматори та ветерани долали дистанцію 1000 м, стільки ж проїхали і діти на роликах навколо корпусного саду.

Також було дано старт для людей с обмеженими можливостями, яких після фінішу було нагороджено цінними подарунками.

На заході були присутні такі почесні гості: секретар міської ради Деркач Оксана Антонівна, заступник голови Полтавського обласного відділення НОК  України, Олімпійський чемпіон Кисельов Володимир Вікторович, бронзові призери ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро з веслування на байдарках та каное Дмитро Янчук та Тарас Міщук та директор компанії «NewRun» Максим Кривенко.

Наприкінці свята відбулося нагородження переможців та призерів в усіх категоріях. Вони отримали сертифікат на солодкі подарунки від мережі кондитерських магазинів «Цукерня» та цінні призи від НОК України. Нагородження провели призери Олімпійських ігор  Дмитро Янчук та Тарас Міщук, а також чемпіон Олімпійських ігор Володимир Кисельов.