У Полтаві вперше пройшов відкритий чемпіонат України з триатлону

2 червня  2017 року відбулася прес-конференція Громадської організації «Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України» спільно с Федерацією триатлону України, президентом ФТУ Андрієм Більдою, державним тренером  з триатлону Міністерства молоді та спорту України Едуардом Панаріним, директором компанії «Newrun» Максимом Кривенком та секретарем Полтавської міської ради  Оксаною  Деркач.

3 червня відбувся чемпіонат України  з триатлону (молодь) та змагання серед любителів «Полтава триатлон спринт 2017»

На старт вийшли професіонали та аматори, які долали дистанцію 750 метрів плавання, 20 кілометрів вело-етапу та 5 кілометрів бігу.  На змагання завітали учасники з Києва, Львову, Донецька, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Житомира, Черкас, Івано-Франківська, Одеси та Сум.


 

На старт серед любителів вийшло понад 140 чоловіків і жінок. Серед учасників змагань були представники депутатського корпусу міста Полтави.

В програму заходу увійшла також естафета «Триал», де першому учаснику треба подолати плавательний етап, другому велосипедний, третьому біговий.

На старт професіоналів в рамках чемпіонату України серед молоді до 23 років вийшло  40 чоловіків та 28 жінок.

Перемогу серед жінок виборола львів’янка Софія Прийма, а чемпіоном серед чоловіків став Іван Меньшиков з Донецьку.

Полтавське обласне відділення спільно з компанією «Newrun»  підготували стартові пакети та  нагородну атрибутику  з логотипом НОК України. А також для учасників та глядачів була розважальна програма - музична розминка зі спортсменками фітнес-клубу та смачна «Галушка Паті»!

Урочисто вікрили змагання Голова ПОВ НОК України Олександр Удовіченко та президент ФТУ Андрій Більда.