Прес-конференція: Полтава приймає чемпіонат України з триатлону

Прес-конференція: Полтава приймає чемпіонат України з триатлону 

Олімпійський 2016 рік був дуже насиченим і щедрим на яскраві події як для олімпійської родини так і для Федерації триатлону України.

Найголовнішою подією чотириріччя стали Ігри ХХХІ Олімпіади, які в серпні відбулись у бразильському Ріо-де-Жанейро. Учасником вищого форуму змагання був наш земляк,  майстер спорту України міжнародного класу з триатлону, член штатної збірної України Іван Іванов.  

         2-4 червня 2017 року у м. Полтаві вперше пройде відкритий чемпіонат України з триатлону (молодь) та змагання серед любителів «Полтава триатлон спринт 2017».

         2 червня  2017 року Громадська організація «Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України» спільно с Федерацією триатлону України буде проводити прес-конференцію з президентом ФТУ Андрієм Більдою, державним тренером  з триатлону Міністерства молоді та спорту України Едуардом Панаріним, директором компанії «Newrun» Максимом Кривенком, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконавчого комітету Полтавської міської ради Наталією Сук та секретарем Полтавської міської ради  Оксаною  Деркач. 

         Прес конференція відбудеться у прес-залі стадіону «Ворскала» ім.. О.Бутовського (площа Незалежності, 16, м. Полтава) о 16-00 год.

Запрошуємо представників ЗМІ прийняти участь у вищеназваному заході.