Презентовано книгу Віталія Григор’єва «Полтавці під олімпійським прапором»

Сьогодні 6 квітня 2017 року об 11-30 год.  у конференц-залі ГО "Рідне місто, рідний край" вул. Дмитра Коряка, 5 м. Полтава, було презентовано книгу Віталія Григор’єва «Полтавці під олімпійським прапором» з нагоди Міжнародного Дня спорту

Розпочалась презентація з вступного слова голови Полтавського відділення НОК України Олександра Васильовича Удовіченко

після цього до слова запросили автора книги, краєзнавця, публіциста, члена Національних спілок журналістів (2007) та краєзнавців України (2012) Григор’єва Віталія Миколайовича. Він Коротко розповів про що йдеться в книзі і як він її написав спільно з Полтавським обласним відділення НОК України.

Були присутні, представники міської влади та облдержадміністрації,  учасники Олімпійських ігор, Михайлов Євген Олександрович, Копчикова Світлана Глібівна, Олімпійський чемпіон Володимир Вікторович Кисельо́в, представники управління культури міськвиконкому,  викладачі ВУЗів м. Полтави, Представники музейних установ та міської бібліотеки також  Полтавського краєзнавчого музею,  Спілки письменників України та члени Виконкому ПОВ НОК України. Після презентації усі присутні отримали примірники книги.