Мама, тато і я - спортивна сім'я

25 березня 2017 року відбувся фестиваль  "Мама, тато,я - спортивна сім'я" на спортивній базі Полтавського університету економіки і торгівлі, в якому прийняли участь 22 сім'ї з м.м. Полтави, Кременчука, Миргорода, Горішні Плавні та Гребінки, з районів - Кобеляцького, Котелевського, Диканського, Кременчуцького, Полтавського, Великобагачанського та Решетилівського.

Склад команди : 3 чоловіки – мама, тато та дитина (2007 р. н. та молодше)

Вже не вперше приймає учать багатодітна сім'я Письменних з                   м. Кременчук, для якої родинні змагання справжнє свято, і вони своїм прикладом закликають всіх батьків до участі у таких заходах.

Учасники змагались в п'яти різноманітних естафетах на витривалість, швидкість та кмітливість:

- ,,Збір урожаю”

- ,,Єралаж”

- ,,Спортивний мікс”

- ,,Весела переправа”

- ,,Тунель”

Для гостей та учасників виступав народно-естрадний колектив ,,Зорепад” навчально-виховного комплексу № 16.

Переможцем обласних змагань стала родина Приставка з м. Кобеляки, яка представлятиме Полтавщину на Всеукраїнському фестивалі, «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Друге місце зайняла родина Опара з Кобеляцького району     (с. Бутенки). Третє місце зайняла родина Соколових з м. Полтава.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення ,,Спорт для всіх”.Кожна родина отримала  медалі та грамоти від Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення ,,Спорт для всіх” та пам’ятні подарунки  Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.