“Волів’є” – Перезавантаження. У Кременчуці відбувся аматорський турнір з волейболу

У суботу, 4 лютого, у спортзалі ДК «КРЕДМАШ», нарешті відбувся аматорський турнір з волейболу серед молоді Кременчука, тобто серед тих людей, для яких волейбол це – найголовніше у житті.

“Турнір " Волів’є " в форматі змішаних команд складу яких визначався сліпим жеребом. Можна сказати, що це, як спортивно - розважальний турнір для активного проведення часу для всіх бажаючих, починаючи від досвідчених гравців, що беруть участь в міських змаганнях, і до любителів - аматорів які закохані в цей вид спорту. Турнір зібрав 16 учасників бажаючих взяти участь. Було прийнято рішення грати командами по 4 людини з трьох партій до 15, за правилами паркового волейболу. За коловою системою а потім за призові місця. Ігри запам'яталися наполегливими стараннями гравців, і практично в кожній грі були рівні протистояння, власне про що говорять результати фінальних ігор. Гра за 3 місце 2-1 перемога "Ураган" над "Селфі". Гра за 1 місце 2-1 перемога "Іскандера" над "Протеїном". Було також вручення пам'ятних дипломів в 7 номінаціях кращим гравцям у своїх амплуа, та цінні подарунки від Полтавське обласне відділення НОК України

Організатори Савельєв Віталій і Андрій Нальотів пообіцяли, що такі турніри ще будуть ОБОВ’ЯЗКОВО. Буде ще більше команд, ще більше емоцій та нових вражень.