"Dо like OLYMPIANS" у Потоківський загальноосвітній школі Кременчуцького району

Сьогодні у Потоківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відбувся Всеукраїнський проект НОК України «Dо like OLYMPIANS», який реалізується спільно з «The Coca-Cola Foundation».

Також відбувся «Чат з олімпійцями» нового проекту #OlympicLab, який реалізується Національним олімпійським комітетом України за підтримки МОК.

У заході взяли участь: майстер спорту міжнародного класу, учасник  Олімпійських ігор 2016 року з триатлону Іванов Іван, сільський голова Зоря Юрій Олексійович,  відповідальний секретар Полтавського відділення НОК України Гетьман Інесса Рудольфівна, голова Кременчуцької районної ради ФСТ "Корлос" Горячьковський Андрій Феодосійович.

Ведучі розпочали захід із зустрічі з хлібом та сіллю учасника Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Іванова Івана, далі ознайомили дітей з олімпійською історіє та представлення почесних гостей.

Потім діти виконали розминку під керівництвом Івана,  після чого розпочався безпосередньо і сам чат. Учні, які задавали запитання олімпійцю, отримували сувеніри від НОК України.

Наприкінці заходу усі зробили фото на згадку та отримали автографи на футболках та плакатах від Іванова Івана.