У Полтаві малеча змагалась у гірськолижному спорті

Днями у гірськолижному комплексі «Сорочин Яр», що у селі Петрівка Диканського району Полтавської області, відбувся відкритий спортивно-масовий захід з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя». Його присвятили  ХІІІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському  фестивалю, який відбудеться з 11 по 18 лютого.

У змаганнях взяли участь діти: Кременчука, Гадяча, Горішніх Плавнів, Лубен, Миргорода та дві команди Херсонської області.

Діти змагались у слаломі-гіганті, але дистанція між прапорцями була зменшена, тому що переважна їх більшість сьогодні вперше стали на лижі. Перш ніж їхати на час учасники провели навчання з інструкторами, інші в цей час незадіяні діти каталися на тюбінгу.

 На заході були присутні: Заступник начальника Управління — начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Габор Михайло Антонович, Срібна призерка Олімпійських ігор. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з біатлону, голова Сумського відділення НОК України Петрова Олена Юріївна, відповідальний секретар Полтавського відділення НОК України Гетьман Інесса Рудольфівна, стипендіат НОК України атлет Дарсанія Бачукі.

Як зазначила Олена, цього дня проводиться дуже важливий захід, який популяризує як гірськолижний спорт, так і здоровий спосіб життя в цілому. Адже молодь – це наше майбутнє.

У загальнокомандному заліку перемогу одержав Миргород, станція юних туристів. Друге місце посіли Лубни, вовчицький ліцей та  Зіньків, спеціалізована школа № 1 відповідно третє

Переможці отримали на згадку кубки, медалі, дипломи та сувеніри від Національного олімпійського комітету України.