«DO like OLYMPIANS» у загальноосвітній школі № 25

13 січня 2017 року у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 25 відбувся Всеукраїнський проект НОК України «DO like OLIMPIANS», який реалізується спільно з «The Coca-Cola Foundation». Також відбувся «чат з олімпійцями»  нового  проекту #OlympicLab, який реалізується Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету

У заході взяли участь: МСМК з плавання, учасниця XXIV Олімпійських ігор 1988 року Копчікова Світлана Глібівна, МСУ з плавання, учасник ХХХІ Олімпійських ігор 2016 року Лемешко Любомир, відповідальний секретар ПОВ НОК України Гетьман Інесса Рудольфівна, стипендіат-атлет НОК України Дарсанія Бачукі, учні ЗОШ № 25 та центру соціально-психологічної реабілітації дітей Полтавської обласної ради. Не зважаючи на канікули учні з радістю прийшли до навчального закладу на майстер-клас та спілкування з Олімпійцями!

Розпочався спортивно-виховний захід із ознайомлення дітей з олімпійською історією та представлення почесних гостей 

З вітальним словом до учасників заходу та гостей свята звернулась відповідальний секретар обласного відділення Національного олімпійського комітету України Інесса Гетьман, яка вручила спортивний інвентар навчальному закладу.

Далі учні виконали розминку під керівництвом учасника Олімпійських ігор 2016 року Лемешко Любомиром. Потім розпочався чат. Учні які задавали запитання нашим Олімпійцям отримали сувенірну продукцію від НОК України.

Наприкінці заходу усі зробили фото на згадку та отримали автографи на футболках та плакатах від Лемешко Любомира та Копчікової Світлани!