Полтавське обласне відділення НОК України підвело підсумки діяльності рік

2  грудня 2016 року у м. Полтава в конференц-залі Полтавського художнього музею «Галерея мистецтв»  імені Миколи Ярошенка відбулась звітна асамблея Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України

Асамблею проводили голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко, перший заступник голови відділення Анатолій Головань, заступник голови відділення, Олімпійський чемпіон Володимир Кисельов, директор відділення Інесса Гетьман. Також у роботі Асамблеї взяли участь заступник начальника  Управління з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту Габор Михайло Антонович, представники обласних федерацій з олімпійських видів спорту, керівники структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту, ветерани та фахівці галузі фізичної культури і спорту області.

На початку засідання традиційно привітали та нагородили комплектами спортивного інвентарю кращих організаторів проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у загальноосвітніх закладах Полтавської області, та нагородження за популяризацію олімпійського руху у засобах масової інформації.

На звітній асамблеї підбили підсумки року та визначили плани на майбутнє.