У Полтаві продовжується яскравий проект зустрічей iз зірками спорту #OlympicLab

У рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab вихованці однієї з Кременчуцьких шкіл одержали можливість зустрітись з учасницею Олімпійських ігор – 2016 року у місті Ріо-де-Жанейро Ольгою Ляховою.

Одна з найяскравіших учасниць цьогорічних олімпійських ігор від України, багаторазова призерка різноманітних турнірів з легкої атлетики Ольга Ляхова зустрілась з учнями Ліцею інформаційних технологій № 30 міста Кременчука, щоб поспілкуватись з молоддю про спорт та здоровий спосіб життя. Загалом до заходу долучилось близько двохсот учнів сьомих, восьмих та дев’ятих класів.

Спілкування між учнями та Олею відбувалось у формі дискусії, своєрідний «Чат з олімпійцями». Саме завдяки такому формату, вихованці ліцею мали можливість задати спортсменці різнопланові запитання.

Як зазначила сама Ольга, подібні проекти важливі для сучасної молоді, адже спонукають активно займатись спортом. Приємно, що ця зустріч пройшла у школі, де я навчалась.

На завершення зустрічі, представники Полтавського обласного відділення НОК України презентували школі спортивний інвентар та підручники, які допоможуть учням покращити знання зі спортивної діяльності. Крім того, кожен із учасників зустрічі отримав символічну сувенірну продукцію з логотипом проекту.

Після зустрічі, на ліцеїстів очікував майстер-клас у вигляді спортивної розминки до якої усі охоче долучились.