Олімпійський Урок пройшов у м. Полтава

         15 вересня 2016 року у м. Полтава на майдані Незалежності відбувся Олімпійський урок  присвячений Дню фізичної культури та спорту України .

На заході були присутні почесні гості:  начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки  України Кучеренко Олена Вікторівна; Олімпійський чемпіон, заступник голови Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Вікторович Кисельов; перший заступник голови Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України  Анатолій Леонідович Головань, заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту  Полтавської облдержадміністрацій Тягло В’ячеслав Володимирович; учасниця ХХІV Олімпійських ігор в Сеулі  1988 року, майстер спорту міжнародного класу з плавання Світлана Глібівна Копчикова.

         За високі спортивні показники, пропаганду здорового способу життя та олімпійського руху, за наполегливу постійну роботу з розвитку масового фізкультурно-спортивного руху в області, пропаганду здорового способу життя у Полтавській області  дипломом, почесними грамотами та подарунком Полтавського обласного відділення були нагороджені провідні спортсмени , тренери та фахівці галузі.

         Учасники команди черліденгу Art life/ Royals (Арт лайф роялс) Полтавського національного педагогічного університету ім.. В.Г.Короленка провели нам Олімпійську розминку. Спільно з вихованцями дитячо-юнацьких шкіл міста Полтави розминку зробили провідні тренери та спортсмени.

         Всіх бажаючих запросили  взяти участь у конкурсі на якому було потрібно зібрати максимальну кількість фішок з 13 видів спорту представлених на нашому Олімпійському уроці та обміняти на пам’ятний подарунок з логотипом Національного олімпійського комітету України. Усі бажаючи пройшли майстер-клас від наших спортсменів