У м. Горишні Плавні зустріли своїх чемпіонів

Громадська організація "Полтавське обласне відділення НОК Україна" привітало цьогорічних учасників ХХХІ Олімпійських ігор -2016, що стартували у сонячному Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Цьогорічні Олімпійські ігри стали неабиякою подією для Полтавського регіону, адже одразу п'ять спортсменів представляли нашу область на визначеній події чотирьохріччя.

Після важкого турніру та неймовірних стартів на всесвітніх іграх, наші спортсмени повернулись додому, де їх з нетерпінням очікували численні вболівальники, близькі люди та усі небайдужі.

Аби особисто привітати спортсменів, представники Полтавського відділення НОК України вирушили до міста Горишні плавні, де разом з адміністрацією області та міста відзначили олімпійців.

У ході урочистого заходу голова ПОВ НОК України О.В Удовіченко особисто особисто вручив представникам міста подяки тренерам та цьогорічним учасникам Олімпійських ігор-2016.

Спортсмени представили область одразу у декільках видах спорту, серед яких Іван Іванов, який потрапив у Топ-50 кращих триатлетів світу, Павло Алтухов, який відзначився четвертим місцем у каное-одиночці та бронзовий призер Олімпійських ігор-2016 у Ріо Дмитро Янчук, який презентував область у веслуванні на каное-двійці.

За свої численні заслуги, хлопці отримали не лише визнання шанувальників, а й винагороду від адміністрації рідного міста, а саме квартири та грошові премії у розмірі 100 тисяч гривень.

Ми також приєднуємося до привітань та бажаємо нашим спортсменам успіхів та здобуття ще більших висот у спортивній кар'єрі.