Олімпійці готуються до ігор у Ріо-де-Жанейро

Олімпійці готуються до ігор у Ріо-де-Жанейро

Літні Олімпійські ігри у 2016 році – це одне з наймасштабніших подій та головне спортивне змагання чотириріччя. Олімпійський рух зародився в часи Древньої Греції. Тоді це було одночасно і спортивним, і релігійним заходом. Але після 394 р. н. е. змагання потрапили під опалу влади.

Лише в кінці 19 століття Ігри були відновлені. З тих пір, починаючи з 1986 року, у світі відбулося 22 Зимових і 30 Літніх Олімпіад. Найближчі Літні Олімпійські ігри 2016 пройдуть в Бразилії. Це перша Олімпіада на території Південної Америки.

 

Цього року Україну будуть представляти майже двісті молодих та активних представників різних видів спорту зі всіх куточків України. Серед них і учасники спортивного клубу Полтави, талановиті майстри спорту міжнародного класу з греблі на каное та байдарках, які зовсім скоро представлятимуть нашу країну на наймасштабніших змаганнях сезону.

 

Виступати наші греблісти будуть у двох видах, які представлені греблею на каное-двійках та каное-одиночці. Змагання з веслування на байдарках і каное в програмі літніх Олімпійських ігор 2016 включають в себе два види дисциплін: слалом та спринтерські гонки, слалом змагання, де представленні наші учасники, пройдуть з 7 по 11 серпня на Екстрім-парк Деодоро у місті Ріо-де-Жанейро. Боротись за честь української збірної на цьогорічних змаганнях будуть у каное-двійці Дмитро Янчук й Тарас Міщук та Павло Алтухов, який виборюватиме перемогу у каное-одиночці.

Підготовка до ігор триває у посиленому темпі, тому, аби привітати учасників Олімпійських ігор 2016 року представники Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України завітали на одне з тренувань майбутніх переможців. 

Як відмітив головний тренер спортсменів, підготовка проходить дуже інтенсивно, а як зазначають самі чемпіони, для вдалих результатів мало просто тренуватись, необхідно щоденно працювати над собою як на каное, так і у спортивному залі та тому подібне.

- Для мене кар’єра у цьому виді спорту розпочалась з дитинства. Взагалі я не дуже хотів займатись греблею, бо полюбляв футбол, проте, коли мене брат привів сюди, я з часом звик, у мене зявилось багато друзів, потім перші результати у Юнацькій збірній. Зараз же я чемпіон України, чемпіон світу та Європи. Тепер ми готуємось до Олімпійських ігор, хочеться тільки вибороти медаль, а потім побачимо що буде далі. – розповів майстер спорту міжнародного класу з веслування на каное Дмитро Янчук.

Під час інтерв’ю, наші чемпіони розповідали про усі нюанси того, як вони досягли успіхів, завдяки чому здобули таких результатів та про що мріють у майбутньому.

- Хоч сам я представляю Львівську школу з греблі, проте зараз ми готуємось у Полтаві з Дмитром. Я давно вже займаюсь цим видом спорту і можу з упевненістю сказати, що база у Полтаві найкраща для підготовки, тут є усе необхідне. Зараз згадую як усе розпочиналось. Навчаючись у шостому класі, я не полюбляв особливо спорт, а тут   тренер з греблі збирав учасників і я вирішив спробувати свої сили. Потім були безліч змагань, а зараз хочемо продемонструвати хороший результат на цьогорічних іграх, думаю, що у нас усе вийде. – зазначив майстер спорту міжнародного класу з веслування на каное Тарас Міщук.

Поспілкувавшись з олімпійцями, Перший заступник Голови ПОВ НОК України  Головань Анатолій Леонідович презентував подарунк учасникам цьогорічних ігор та побажав успіхів у подальшій спортивній кар’єрі.