«Тренування із зіркою» для полтавських любителів хокею

Українська хокейна ліга і ТОВ «Parimatch» продовжують добру традицію проводити «Тренування із зіркою», і на цей раз вперше місцем проведення майстер-класу було обрано місто Полтава, Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України посприяло у проведенні цього чудового заходу.

На изображении может находиться: 2 человека, люди занимаются спортом

Наставниками на тренуванні стали генеральний директор УХЛ, екс-гравець НХЛ, КХЛ і збірної України - Сергій Варламов і спортивний директор УХЛ, чотириразовий чемпіон України, капітан національної збірної - Олександр Побєдоносцев.

Також компанію хокеїстам склала знаменита полтавська плавчиня, майстер спорту з плавання, учасниця Олімпійських ігор Марія Лівер.

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

У Полтаві особливим тренування стала ще й тому, що в ній, крім журналістів, блогерів та уболівальників, взяли участь полтавські аматори, які отримали можливість з перших вуст дізнатися про секрети майстерності іменитих українських хокеїстів.

Учасники майстер-класу не тільки спробували себе в цьому хокейному  тренуванні, але і детально дізналися про тонкощі хокейного життя і поринули в атмосферу самого динамічного зимового спорту.

Мета акції - зробити хокей доступніше для широкої аудиторії. Сьогодні полтавці отримали відмінну можливість потренуватися з зірками українського хокею.

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят и в помещении