Олімпійський урок на Полтавщині

У загальноосвітній школі № 26 міста Полтава відбувся Олімпійський урок за участю провідних спортсменів міста – заслуженого майстра спорту України з боксу, почесного громадянина міста Полтава – Олександра Хижняка, заслуженого майстра спорту України з плавання чемпіонку та призерку параолімпійських ігор 2012, 2016 року – Оксани Хруль та заслуженого майстера спорту України з карате, чемпіонки та призерки дефлімпійських ігор 2013,2017 року – Інни Візир. Вони провели свої шкільні роки саме у цьому навчальному закладі.  

До заходу долучилось близько 400 учасників зі різних шкіл міста.

На Олімпійському уроці були присутні почесні гості – голова Полтавського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України – Олександр Удовіченко та начальник управління освіти – Юрій Матвієнко.

До учасників уроку с привітальними словами звернувся Олександр Удовіченко, який привітав дітей зі святом та побажав успіхів і приємно провести свій час та полюбити спорт ще більше.

Активна частина розпочалась з показового виступу каратистки Інни Візир та чарівного виступу з черлідинга.

 

Далі була проведена запальна Олімпійська розминка під керівництвом Олександра Хижняка.

Після урочистої частини розпочались різноманітні естафети, квести, та багато цікавих заходів для учасників уроку.

Усі учасники свята були нагородженні сувенірами та спортивним інвентарем від Національного олімпійського комітету України.

Також наприкінці Олімпійського уроку усі учасники мали змогу сфотографуватися та взяти автограф у провідних спортсменів міста.