Студенти факультету фізичного виховання зустрілись з краєзнавцем Віталієм Григор’євим

Захід відбувся з нагоди проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня в Україні.

Віртуальну подорож кафедра теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін під керівництвом завідувачки кафедри, керівниці Полтавського обласного відділення Олімпійської академії України Олени Момот провела з метою поширення знань про олімпійські ідеали, залучення студентів до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом.

На захід були запрошені почесні гості. З вітальними словами до студентів звернулися відповідальна секретарка Полтавського національного олімпійського комітету України Олена Кучеренко та краєзнавець, публіцист, член національної спілки журналістів та краєзнавців України Віталій Григор’єв.

 

Віталій Григор’єв представ студентам свою роботу «Полтавці під Олімпійським прапором», у якій розповів про учасників Олімпійських ігор, їхнє життя, здобутки та невдачі.  Студенти звернули увагу, що у посібнику багато історій про випускників факультету фізичного виховання ПНПУ.

Від Національного олімпійського комітету України було передано до бібліотеки Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г Короленка Олімпійську літературу.