Олімпійське літо крокує Полтавщиною

24 липня Полтавським обласним відділення Національного олімпійського комітету України спільно з компанією «NewRun», які є організаторами спортивно-масового заходу «Гран-прі Нова Пошта напівмарафон», проведений захід у рамках всеукраїнського проєкту «Олімпійське літо» в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Орлятко». Захід пройшов у Нових Санжарах Полтавського району.

На изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, дерево, обувь, толпа, на улице и природа


Діти розважалися, грали у футбол та змагались у різноманітних естафетах, перетягуванні каната у забігах, які організували для дітей партнери. За результатом, учасники отримали цінний подарунок «WOW BOX» від Нової пошти. Також усім учасникам вручили сувенірну атрибутику від Національного олімпійського комітету України. А табору «Орлятко» — спортивний інвентар для активного відпочинку дітей.
Крім того, партнери заходу, компанія «NewRun» запросила дітей взяти участь у безкоштовних забігах «Нової пошти напівмарафону», який відбудеться у місті Полтава 1 вересня.

Реєстрація за посиланням: https://newrun.timer.org.ua/event/15?fbclid=IwAR25AofTNzmg4qfz_DKEfr0eLIwm2ucDn4saHcXZ2Op46ky1tLp7NU6UTKg