OlympicLab

Вже четвертий рік поспіль духовна столиця України проводить Полтава Нова Пошта напівмарафон. Це вже традиція - захід відбудеться 2 вересня цього року,  особливий день у житті всього бігового руху та Полтави. Це чудовий день для початку осіннього марафонського сезону на заході європейського рівня в чудовому місті.

31 серпня 2018 року у Полтаві провели модуль «Волонтерський рух»  з учнівською, студентською, та робочою молоддю у рамках проекту  НОК України #OlympicLab, який був проведений за підтримки місцевої компанії «NewRun».

Спікером був представник компанії NewRun, громадській активіст, спортсмен, марафонець Дмитро Геращенко. Також на заході була присутня майстер спорту СРСР міжнародного класу з плавання, учасниця ХХIV Олімпійських ігор у Сеулі 1988 року Світлана Копчикова.   Присутні гості розповіли про свої цінності у спорті та житті, а також про роль  волонтерів у спортивному та олімпійському русі, ознайомили з основними функціями волонтерської діяльності у спорті, їх залучення до спортивних  та інших масових заходів, зокрема до проведення напівмарафону. Олімпійка минулого століття Світлана Глібівна також буде приймати участь у волонтерстві під час проведення заходу.

Волонтерський рух втілює  в себе найшляхетніші прагнення людства – миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей. Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи тим самим, що є ще в житті речі більш цінні ніж отримання матеріальної нагороди.

По завершенню, традиційно фото на згадку та сувеніри з логотипом заходу отримали волонтери.