#Olympiclab у ДЗОА "Зоряний"

20 липня у ДЗОВ «Зоряний» Кременчуцького району відбувся проект Національного олімпійського комітету України #OlympicLab - модуль «Чат з чемпіонами та лідерські навички» та «Здоровий спосіб життя».
Почесним гостем заходу був учасник Олімпійських ігор - Дмитро Саблін, який зараз є старшим тренером збірної України з веслування на байдарках і каное по підготовці до ІІІ Юнацьких Олімпійських Ігор (Буенос Айрес).Участь у проекті взяли близько 100 учасників, серед яких були діти та батьки переселенці.
На початку заходу ведуча розповіла про історію Олімпійських ігор, після чого слово було надано Дмитру Сабліну, він розповів про свій шлях до Олімпійських ігор.
Діти були вражені та почали задавати безліч питань, найкращі з яких, на думку Дмитра, були нагородженні цінними подарунками від Національного олімпійського комітету України.


Наприкінці заходу Директору ДЗОВ «Зоряний» вручили Олімпійську літературу, дітям подарунки від Національного олімпійського комітету України та автографи від учасника Олімпійських ігор Дмитра Сабліна.