Olympic day 2018

23 червня вже традиційно в Полтаві відзначили свято, присвячене Міжнародному Олімпійському дню. Захід відбувся у самому центрі Полтави біля монумента слави у Корпусному саду.

До проведення свята долучилася компанія «NewRun», завдяки чому захід був проведений на найвищому рівні.

До програми святкування входила розважальна програма для усіх присутніх від Полтавського обласного відділення НОК України та компанії «NewRun».

Для дошкільнят відбулися змагання на велосипеді та бігу на 100 м за вибором, для школярів від 7 до 10 років - 300 м бігу, діти 11-14 років долали дистанцію 500 м. Старші школярі, студентська молодь, аматори та ветерани долали дистанцію 1000 м, стільки ж проїхали діти на роликах навколо орпусного саду.

Також було дано старт для людей с обмеженими можливостями, яких після фінішу було нагороджено цінними подарунками, медалями та дипломами.

Почесним гостем свята була учасниця Олімпійських ігор з плавання Копчикова Світлана

Наприкінці свята відбулося нагородження переможців та призерів в усіх категоріях. Вони отримали сертифікат на солодкі подарунки від мережі кондитерських магазинів «Цукерня» та цінні призи від НОК України. Нагородження провела учасниця Олімпійських ігор Копчикова Світлана.