#OlympicLab для тхеквондистів

На Полтавщині вже вдруге був реалізований модуль «Ментальне тренування» проекту #OlympicLab для юних тхеквондистів, до яких у цьому році також долучились батькі! 
У спортсменів та батьків була можливість більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, про секрети активного та здорового способу життя. Кращі спеціалісти полтавського тхеквондо поділися специфікою підготовки до змагань та подолання психологічного стану в певних ситуаціях.
Після теоретичних занять та інструктажу, діти та батьки продемонстрували свою фізичну підготовку та встановили свої особисті рекорди здобувши нагороди у змаганнях «SPORTS RECORDS».
«Фізичний розвиток є невід’ємною частиною для здобуття нагород у будь-якому виді спорту. – наголосив майстер спорту України з тхеквондо (ВТФ), член виконкому відділення НОК України у Полтавській області Юрій Шавиро.
На завершення спортивного свята кращі учасники змагань отримали подарунки від Полтавського обласного відділення НОК України та кожен учасник отримав сувенір з логотипом «Школи чемпіонів».
  Захід відбувся за підтримки відділення НОК України в Полтавській області та спільно з Федерацією тхеквондо (ВТФ) Полтавської області.