#OlympicLab у Кременчуці разом з олімпійцями

У загальноосвітніх школах  №6, №16 та на веслувальній базі ДЮСШ №1 м. Кременчука в рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab були проведені модулі «Олімпійський Чат», «Ментальне тренування» та «Здоровий спосіб життя»

Захід був проведений на високому організаційному рівні. Запрошеними гостями були - дворазовий  Олімпійський чемпіон з веслування на каноє Юрій Чебан, бронзових  призери Олімпійських Ігор Тарас Міщук, учасник Олімпійських ігор Дмитро Саблін, паралімпійський  чемпіон Сергій Ємельянов.

Після основної частини презентації видів спорту та огляду відеоролику про олімпійців,  учні мали можливість поспілкуватись з видатним спортсменами. Діти задавали  цікаві запитання олімпійцям на які вони з радістю відповідали.

Учні які задавали цікаві запитання олімпійці вручали сувеніри від НОК України.

Також родзинкою заходу стало каноє на якому у 2012 році Юрій Чебан вперше став Олімпійським чемпіоном. Діти із захопленням розглядали човен та розпитували Юрія про його підготовку до Олімпіади.

На завершення заходу Інесса Гетьман передала до бібіліотечного фонду навчальним закладам  Олімпійську літературу та висловила слова подяки від Полтавського обласного олімпійського комітету України.

#OlympicLab у Кременчуці разом з олімпійцям